Kosmetyki

Skuteczne metody na długie rzęsy

Sposobów na piękne, długie rzęsy jest wiele. Kobiety mają do dyspozycji zarówno tanie, domowe metody, jak i specjalistyczne preparaty, które potrafią być dość kosztowne. Które metody cieszą się opinią najbardziej skutecznych i wartych wypróbowania?

Olejek rycynowy

Ten naturalny produkt uważany jest za jedną z najlepszych domowych metod na wydłużenie i zagęszczenie rzęs! Wystarczy raz dziennie, najlepiej wieczorem, posmarować nim rzęsy od nasady aż po końce i czekać na efekty. Olejek rycynowy kosztuje zaledwie kilka złotych, więc warto wypróbować jego działanie. Podobne efekty przynosi też oliwa z oliwek.

Wazelina

O nawilżających właściwościach wazeliny wiedzą chyba wszystkie kobiety. Ale nie każda zdaje sobie sprawę z tego, jak świetnie działa ona na rzęsy! Potrafi je wzmocnić i efektownie zagęścić, a dodatkowo nawilżyć delikatną skórę wokół oka. Warto więc na wieczór posmarować nią nie tylko rzęsy, ale też powieki oraz skórę pod oczami.

Odżywka do rzęs

Żadna domowa metoda nie jest w stanie przynieść tak spektakularnych efektów jak profesjonalna odżywka do rzęs, taka jak Nanolash. Tego rodzaju preparaty zawierają specjalistyczne składniki, które niesamowicie oddziałują na rzęsy, wydłużając je i zagęszczając. Odżywka Nanolash pozwala uzyskać piękne, długie rzęsy w ciągu zaledwie miesiąca!

 

Możliwość komentowania Skuteczne metody na długie rzęsy została wyłączona