st moriz pianka
Kosmetyki

Samoopalacz w piance o szybkim i intensywnym działaniu

Kobiety jak i mężczyźni uwielbiają trwałą, równomierną opaleniznę. Produkty samoopalające z tego powodu cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są szybkie w działaniu i dają optymalne, trwałe efekty. Nowoczesna technologia sprawia, że ładnie się rozprowadzają po skórze i nie powodują smug, plam, zabrudzeń. Godne uwagi są produkty w piance, gdyż są niezwykle wydajne i przyjemne w aplikacji. Łatwo się je dozuje i nakłada.

Jednolita opalenizna gwarantowana w ciągu 60 minut

St moriz pianka jest to produkt kosmetyczny, który zapewnia jednolitą opaleniznę już w przeciągu 60 minut. Dla uzyskania jeszcze bardziej intensywnego efektu złotego koloru, można utrzymać preparat dłużej na skórze, do maksymalnie 3 godzin. Lekka i przyjemna konsystencja, testowana dermatologicznie nie obciąża skóry i jej nie podrażnia. Produkt delikatnie pielęgnuje twarz jak i całe ciało.

st moriz pianka

Uniwersalny samoopalacz do każdego rodzaju skóry

Wśród składu produktu kosmetycznego do opalania znajduje się mleczko oliwkowe, które ma niesamowite działanie. Intensywnie nawilża skórę, działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i co ważne, hamuje proces starzenia. Ujednolica koloryt skóry, dzięki czemu opalenizna wygląda zdrowo i bardzo estetycznie. Ten samoopalacz nadaje się do każdego rodzaju skóry, ciemnej i jasnej karnacji. Produkt ten jest ceniony przede wszystkim za:

  • wygodne rozprowadzanie po całym ciele,
  • wydajność i łatwą aplikację,
  • piękny zapach oraz nawilżenie skóry,
  • uzyskanie efektu trwałej i naturalnej opalenizny.
Możliwość komentowania Samoopalacz w piance o szybkim i intensywnym działaniu została wyłączona