makeup revolution flawless
Kosmetyki

Rewolucyjne kosmetyki Makeup Revolution

Marka makeup revolution, jak jej częściowa nazwa wskazuje, faktycznie zrewolucjonizowała świat. Firma powstała w 2014 roku, a już dwa lata później stała się tak popularna, że słyszała o niej chyba każda maniaczka makijażu. Nie bez powodu kobiety zakochały się w pięknych opakowaniach, które w swoim wnętrzu kryją doskonale skomponowane kolorystycznie produkty.

Flawless Matte od makeup revolution

Ta paletka to spełnienie marzeń wszystkich kobiet, które na rynku poszukują palety, która zawiera w sobie tylko matowe wykończenia. Produkt zaskoczy nas też bardzo przystępna ceną, bo dostaniemy ją na rynku za około 38 do 45 złotych. Ogromnym plusem jest samo wykonanie kasetki, w której ukryte są piękne cienie. Kasetka wykonana jest z grubego plastiku, a do tego jest bardzo solidnie zamykana, a jej wnętrze kryje duże i dobrej jakości lusterko. To świetne rozwiązanie dla tych Pań, które lubią poprawić sobie makijaż w ciągu dnia, ponieważ obecność lusterka eliminuje konieczność noszenia go osobno w torebce.

Paletki cieni Iconic

Revolution makeup w swojej ofercie ma bardzo znane już paletki cieni Iconic. Od początku ich pojawienia się na rynku, paletki te robiły ogromną furorę wśród blogerek i vlogerek makijażowych. Paletki są bardzo estetycznie zapakowane, wyglądają elegancko i kusząco, a wszystkie cienie podzielone są na prostokąty. Każda paletka obfituje w 12 odcieni. Takie kosmetyczne cudo można już kupić od 19.90 zł. Dlaczego paletki te cieszą się tak dużą popularnością? Być może dlatego, że każda z palet Iconic od makeup revolution inspirowana jest paletami Naked od firmy Urban Decay.

Możliwość komentowania Rewolucyjne kosmetyki Makeup Revolution została wyłączona