Olejki

Ratunek dla zniszczonych włosów – Olaplex 6

Seria preparatów Olaplex jest z pewnością znana wielu paniom. Kosmetyki te zostały stworzone, aby umożliwić poprawę ogólnego stanu bardzo zniszczonych włosów. Sam zabieg wykonywany jest wyłącznie w profesjonalnych salonach, jednak firma udostępniła również kosmetyki do użytku domowego, poprawiające efekty i utrzymujące je na dłużej.

Do czego jest przeznaczony numer 6?

Olaplex o tym numerze nie jest kosmetykiem czysto pielęgnacyjnym, choć zawiera również szereg wyciągów roślinnych, które poprawiają stan włosów. Głównym i podstawowym zadaniem tego preparatu jest umożliwienie w pełni bezpiecznej stylizacji włosów bez konieczności używania silnych, chemicznych kosmetyków drogeryjnych.

Dzięki niezwykle prostej aplikacji i skutecznemu działaniu, produkt cieszy się dużą popularnością. Jego niewątpliwą zaletą jest duża wydajność, a dodatkowo – działanie wzmacniające dla włosów. Pomaga także przyspieszyć naturalny proces schnięcia kosmyków.

Czy można stosować wyłącznie jeden kosmetyk z serii?

Oczywiście, możliwe jest stosowanie wyłącznie Olaplex 6 lub innego, dowolnie wybranego produktu z całej serii. Przyniosą one dobre efekty, jednak należy mieć świadomość, że składniki w poszczególnych produktach dobrano w taki sposób, aby w połączeniu dawały najlepsze rezultaty. Dlatego też osoby o szczególnie zniszczonych włosach, powinny zdecydować się na zastosowanie wszystkich numerów od Olaplex.

Możliwość komentowania Ratunek dla zniszczonych włosów – Olaplex 6 została wyłączona