Kosmetyki

Mediket plus dobroczynne działanie na skórę głowy

Łupież powoduje łuszczenie się naskórka na skórze głowy. Objawia się to nieestetycznym, drobno płatowym odpadaniem zrogowaciałej skóry głowy. Efekt tego jest bardzo nieestetyczny, ponieważ widoczny jest on na ubraniu. Ponadto odczuwa się ciągły świąd głowy, na głowie występuje łojotok a włosy nie wyglądają zbyt ładnie.

Co jest przyczyną powstawania łupieżu?

Łupież to choroba naszych czasów. Jej głównym powodem jest przesuszanie skóry głowy, dlatego najbardziej uciążliwa jest zimą a mniej problematyczna latem. Ponadto łupieżowi sprzyja podrażnienie skóry na głowie, zbyt rzadkie mycie lub mycie preparatami sprzyjającymi egzemie.
Z łupieżem można walczyć, ale tylko wtedy gdy najpierw na skórze głowy uzyska się pełną równowagę. Dlatego w walce z łupieżem pomocne są preparaty, nieraz sięgnąć trzeba nie po szampon, a po mocny leczniczy preparat.

Szampon o silnym działaniu

Mediket plus to szampon leczniczy o bardzo silnym działaniu. Doskonale zdaje on egzamin w walce z łupieżem i do tego jest głównie przeznaczony. Jego skład to preparaty przeciwdziałające namnażaniu się drożdżaków i bakterii oraz przeciwgrzybicze. Mediket plus pozwala na pozbycie się świądu i łojotoku, ma przyjemny zapach i bardzo dobrze daje się rozprowadzać po głowie.

Jak go używać?

Mediket plusa należy aplikować po umyciu głowy, na włosy jeszcze mokre. Wcierając porządnie w skórę głowy powoduje się wytworzenie piany, którą na głowie należy pozostawić przez 5 minut, następnie głowę należy spłukać. Szampon trzeba używać 2 lub 3 razy w tygodniu.

Możliwość komentowania Mediket plus dobroczynne działanie na skórę głowy została wyłączona