krem Samarite Divine Cream
Kosmetyki

Kosmetyki Samarite – działanie oparte na darach natury i technologii

Trudno jest dopasować właściwy kosmetyk do potrzeb swojej skóry. Dobry produkt kosmetyczny powinien bowiem nie tylko nawilżać, ale również regenerować skórę, zapewniać jej ochronę i działać przeciwzmarszczkowo. Ważne, aby jego skład był dobrze przemyślany i zawierał jedynie te składniki, które faktycznie służą w pielęgnacji. Marka Samarite w swoich produktach zadbała o każdy aspekt i posiada w ofercie kosmetyki dla każdego rodzaju skóry, odpowiadające na jej różne potrzeby.

Kosmetyki Samarite Originals

Samarite oferuje 4 produkty do pielęgnacji ciała i twarzy. Marka bazuje na wyselekcjonowanych składnikach naturalnych, które znane są ze swojego zbawiennego działania na skórę od pokoleń. Połączenie mocy ziół z najnowszą technologią pozwala na uzyskanie formuł, które zachwycają dobrym składem i skutecznością.

Kosmetyki Samarite Originals opierają się na 33 aptecznych ziołach, które dzięki wzajemnemu przenikaniu się zapewniają rewelacyjne efekty na skórze. Ich ideą jest zachowanie 4 harmonii: regeneracji, nawilżenia, naczyń krwionośnych i lipidów. Dzięki zadbaniu o te najważniejsze aspekty skóra staje się gładka, odprężona, wzmocniona i jędrna.

Krem Samarite – święty Graal w pielęgnacji

Kremy Samarite odpowiadają na najważniejsze potrzeby skóry: nawilża, odżywia, wygładza zmarszczki, napina, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia. Można go stosować na całą twarz wraz z okolicami pod oczami.

Kosmetyk nadaje się dla każdego rodzaju cery i jest rekomendowany do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Jego działanie opiera się na naturalnych składnikach i ziołach połączonych z wiedzą i najnowocześniejszą technologią.

Możliwość komentowania Kosmetyki Samarite – działanie oparte na darach natury i technologii została wyłączona