Kosmetyki syberyjskie
Kosmetyki

Kosmetyki prosto z Syberii

Kosmetyki syberyjskie wyróżniają się unikalnym i wyjątkowym składem. Są one przebadane dermatologicznie. Stanowią naturalną pielęgnację, są bezpieczne dla skóry. W ich składzie nie znajdują się zbędne parabeny oraz obciążające silikony. W produktach można znaleźć niektóre składniki organiczne, które pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Produkty kosmetyczne z Syberii

Oferta kosmetyków jest bardzo szeroka. Na dużą uwagę zasługują między innymi nawilżające kremy na dzień i noc, które skutecznie walczą z pierwszymi oznakami starzenia. Wśród kosmetyków syberyjskich można znaleźć także wegańskie, oczyszczające szampony do włosów suchych i zmęczonych, normalnych oraz przetłuszczających się. Wiele z produktów opiera się na naturalnych składnikach, na przykład na rokitniku, który charakteryzuje się doskonałym zapachem i wspaniałymi właściwościami odżywczymi. Delikatnie pielęgnuje on skórę i pomaga w regeneracji. Tutaj można znaleźć przykładowe kosmetyki z Syberii wysokiej jakości.

Kosmetyki syberyjskie

Szampony i żele do codziennego stosowania

Produkty kosmetyczne można stosować podczas codziennej higieny, delikatnie pielęgnują nawet wrażliwą skórę, skłonną do atopii. Naturalne substancje myjące tworzą barierę ochronną na skórze i zabezpieczają ją przed czynnikami zewnętrznymi. Składniki produktów są bogatym źródłem witamin oraz antyoksydantów. Wśród produktów kosmetycznych z Syberii można wymienić między innymi:

  • nawilżające i natłuszczające kremy,
  • oczyszczające peelingi,
  • odświeżające szampony,
  • regenerujące odżywki do włosów,
  • pielęgnujące toniki do twarzy.
Możliwość komentowania Kosmetyki prosto z Syberii została wyłączona