Zabiegi estetyczne

Kolczyki tunele, jak je dla siebie dobrać?

Kolczyki tunele niewątpliwie wyglądają bardzo niecodziennie. Możemy więc liczyć, że kiedy się na nie zdecydujemy, to rzeczywiście zapewnimy sobie ozdobę, która będzie przykuwać wzrok każdego. Jednak kluczem jest dobranie odpowiednich tuneli, aby te nie tylko nie sprawiały nam dyskomfortu, ale także przede wszystkim wyglądały dokładnie tak, jak tego chcemy. Należy więc wiedzieć, czym kierować się w momencie zakupu odpowiednich tuneli dla siebie.

Tunel kolczyk, jaki powinien być? 

Kolczyki tunele powinniśmy dobierać zwracając dużą uwagę na rozmiar, a także materiał, z jakiego będą wykonane. Należy wiedzieć, że im większy tunel, tym dłużej trwające rozpychanie ucha. Kiedy wybierzemy więc rozmiar największy, który bardzo często jest nawet kilkucentymetrowy, niestety musimy liczyć się z tym, że ucho nigdy już nie wróci do poprzedniej formy. Należy mieć więc to na uwadze i być pewnym wyboru. 

Jakie tunele mamy do wyboru? 

Możemy wybrać te wykonane z wszelkich kamieni, porcelany, stali chirurgicznej, a także silikonu. Wszystko zależy od tego, na jaki efekt liczymy i na jak wielkie tunele chcemy się zdecydować. Ze względu na to, że dobór rozmiaru jest tutaj kluczowy, to warto wybrać się do profesjonalnego salonu, który dobierze dla nas idealną pod każdym względem opcje. Możemy być w tym przypadku pewni, że rzeczywiście efekt będzie dokładnie taki, jak tego oczekujemy, a także, że nie nabawimy się żadnych przykrych dolegliwości. Należy bowiem dobierać tunele także do wielkości płatka ucha, co jest bardzo ważne. 

Możliwość komentowania Kolczyki tunele, jak je dla siebie dobrać? została wyłączona