microdermal
Zabiegi estetyczne

Kolczyk microdermal – co to jest?

Piercing różnych części ciała cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przekłucia wykonują zarówno panie, jak i panowie. Nie zapominajmy o kolczykach microdermal, które w ostatnim czasie robią furorę wśród wielu osób. Faktem jest, że taki rodzaj piercingu może zaskakiwać. Istnieje jednak szerokie grono zwolenników piercingu microdermal. Gdzie wykonamy przekłucia? O czym warto wiedzieć? Jakie cechy ma microdermal kolczyk?

Piercing microdermal

microdermal

Czym jest microdermal? Najprościej rzecz ujmując,  jest to nietypowy rodzaj piercingu. Polega na rozcięciu skóry skalpelem i umieszczeniu pod nią tzw. stopki zamykanej na wierzchu ozdobną nakrętką. W tym wypadku jedyny widocznym elementem jest kolorowa nakrętka. Microdermal piercing jest coraz bardziej popularny wśród dorosłych osób. Pamiętajmy o tym, że jest to zadanie dla specjalisty w salonie piercingu. Taka osoba wskaże nam, jakie zalety ma kolczyk microdermal i jak jest wykonywany zabieg. W efekcie możemy podjąć ostateczną decyzję o tym, czy chcemy korzystać z takich kolczyków. 

Microdermal kolczyk

Gdzie można kupić microdermal kolczyk? Oczywiście możemy w tej sytuacji postawić na zakup w internetowym sklepie. Dzięki temu bez opuszczania domu znajdziemy gustowną biżuterię na wiele okazji. Kolorowa nakrętka ciekawie się prezentuje i z pewnością przyciąga wzrok. Nic dziwnego, że w salonach piercingu klienci cały czas napływają. Microdermal kolczyk występuje w wielu wersjach, które dobierzemy do swojego charakteru i swoich oczekiwań. 

Możliwość komentowania Kolczyk microdermal – co to jest? została wyłączona