klinika piękna
Zabiegi estetyczne

Klinika Piękna – zabiegi estetyczne dla gładkiej cery

Zbliża się lato, a więc stosunkowo trudny czas dla cery. Narażona jest na szkodliwe promieniowanie UV, dodatkowo skóra mocno poci się pod makijażem i niestety mogą pojawić się wypryski. Warto zatem chronić skórę i zdecydować się na zabiegi estetyczne.

Jak dbać o skórę wiosną i latem?

Wysoka temperatura oraz intensywne promienie słoneczne wpływają na stan skóry. Powodują szybsze jej starzenie oraz znaczne wysuszanie. Warto zatem zadbać o nią i zdecydować się na zabiegi estetyczne. Mogą to być zarówno peelingi oczyszczające, które usuną martwy naskórek, jak i przyczynią się do regeneracji skóry. Dla osób mających problem z dużą ilością sebum polecane są zabiegi przeciwłojotokowe, które ograniczą nadmiar sebum. Z kolei sucha skóra wymaga doskonałego nawilżenia, stąd idealnie sprawdzą się maseczki nawilżające, które przy tym nie podrażniają skóry. Ciekawym wyborem jest maseczka z alg morskich. Natomiast skórze z problemami polecana jest maseczka oczyszczająca.

Klinika Piękna – profesjonalizm i najwyższa jakość usług

Przede wszystkim maseczki oraz kosmetyki drogeryjne nie dają dużych rezultatów. Zatem warto zdecydować się na usługi profesjonalistów. Klinika Piękna Białystok oferuje najwyższej jakości liczne zabiegi estetyczne, które wykonywane są przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej z doświadczeniem.

Możliwość komentowania Klinika Piękna – zabiegi estetyczne dla gładkiej cery została wyłączona