Kosmetyki

Jakie kosmetyki Mustela warto zabrać ze sobą na spacer?

Spacer z maluchem może być prawdziwą przygodą. Z tego też powodu bardzo ważne jest, by się odpowiednio do niego przygotować i wziąć ze sobą wszystko, co może się przydać. Co warto mieć pod ręką? Jakie kosmetyki Mustela powinny znaleźć się w torbie przy wózku?

Chusteczki nawilżające


Bardzo dobrą praktyką jest noszenie ze sobą nawilżanych chusteczek. Mają one wiele zastosowań i mogą się przydać na każdym spacerze. Nie są one zarezerwowane wyłącznie do używania ich przy zmianie pieluszki. Mokrą chusteczką można przetrzeć buzię maluszka albo wytrzeć zabrudzone rączki. Warto pamiętać, że rodzic na spacerze też czasami potrzebuje zadbać o swoją czystość, więc chusteczki po prostu powinien mieć pod ręką. Dzięki temu nie będzie trzeba zamartwiać się brakiem dostępu do wody.

Krem na każdą pogodę


Wśród kosmetyków Mustela są też kremy przeznaczone do tego, by chronić delikatną skórę dziecka przed negatywnym wpływem pogody. Latem powinny być to kremy z filtrem przeciwsłonecznym, które chronią przed poparzeniami słonecznymi oraz zmniejszają ryzyko nowotworów. Zimą i jesienią powinno się z kolei sięgać po tłuste kremy, które chronią skórę przed przesuszeniem przez zimny wiatr. Krem do twarzy malucha zawsze powinien być dopasowany do aktualnej pogody. Niektóre kremy można też nakładać na usta dziecka, by także je zabezpieczyć przed zimnem. Przed aplikacją warto jednak sprawdzić, czy takie zastosowanie produktu jest dozwolone. Jeśli nie – warto wyposażyć się w specjalną pomadkę ochronną dedykowaną najmłodszym.

Możliwość komentowania Jakie kosmetyki Mustela warto zabrać ze sobą na spacer? została wyłączona