Kosmetyki

Jak optycznie powiększyć oczy makijażem?

Oczy są zwierciadłem duszy – jak mawia przysłowie. Żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie, warto zadbać o żywe, piękne spojrzenie. Jak optycznie powiększyć oko za sprawą odpowiednio wykonanego makijażu? Istnieje kilka trików, które nadadzą spojrzeniu głębię i blask.

Odpowiednia baza – klucz do sukcesu

Przed przystąpieniem do makijażu kolorowego, warto zadbać o cerę, dokładnie ją oczyszczając. Przemycie twarzy gwarantuje szybką pobudkę i sprawia, że skóra nabiera koloru. Niestety, rano okolice oczu często są spuchnięte, a wiele osób smaga się także z fioletowymi czy brązowymi cieniami w okolicach oczu. Te partie skóry warto potraktować korektorem, żeby ujednolicić jej koloryt, a tym samym sprawić, że oczy będą wydawały się większe. W tej roli idealnie sprawdzi się korektor pod oczy Maybelline, który zakryje sińce i odżywi cerę, pomoże także w walce z opuchlizną. Jako że korektor Maybelline dedykowany jest partiom przy oczach, to produkt bardzo delikatny i nie obciąża wrażliwych partii cery, gwarantując spojrzeniu świeży wygląd.

Rozświetlacz pod oczy sposobem na świeże spojrzenie

Jeśli chodzi o makijaż kolorowy, czasem mniej znaczy więcej. Warto pamiętać, że optyczne powiększenie gwarantują przede wszystkim jasne kolory, najlepiej z satynowym wykończeniem. Trikiem, który sprawdzi się u każdej kobiety, jest rozświetlenie kącików oka i górnej części powieki. Wystarczy w te miejsca nanieść rozświetlacz pod oczy Maybelline, żeby oko optycznie się powiększyło. Ten kosmetyk wydobędzie także z oka blask i sprawi, że spojrzenie będzie żywe i zalotne.

Możliwość komentowania Jak optycznie powiększyć oczy makijażem? została wyłączona