Kosmetyki

Domowe sposoby na paznokcie, czyli flexy gek elisium

Tradycyjne lakiery coraz bardziej odchodzą do lamusa. Jednym z powodów jest łatwy dostęp do dobrej jakości preparatów, które pozwalają uzyskać takie efekty jak w salonach kosmetycznych, a z powodzeniem możemy wykonać je samodzielnie w domu. Jednym z nich jest flexy gel elisium.

Połączenie żelu UV i akrylu

Jest to innowacyjna formuła, która została całkowicie opracowana przez polską markę. Osoby, które miały już okazję przetestować ten produkt, zwracają przede wszystkim uwagę na to, że znacznie łatwiej go aplikować niż inne tego typu preparaty. Ma gęściejszą konsystencję od zwykłego żelu, więc dużo łatwiej go formować i wprowadzać tyle poprawek, ile jest konieczne. Na pewno sprawdzi się więc w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego rodzaju manicure`em. Całkowicie twardnieje dopiero przy zastosowani lampy LED lub UV.

Trwałe i modne stylizacje paznokci

Moda na ładne paznokcie nigdy nie przeminie. Wiele kobiet prace nad paznokciami traktuje jak swego rodzaju hobby, któremu lubi poświęcać część swojego wolnego czasu. Trwały manicure, jak choćby taki wykonany przy pomocy flexy gel elisium, to sposób na wyjątkowe i ładne paznokcie, które z powodzeniem można również przedłużać. Co prawda zdjęcie starej warstwy wymaga użycia frezarki, ale tak dzieje się przy większości różnego rodzaju preparatów do wykonywania tego rodzaju manicure`u. Dzięki temu zyskujemy modne i trwałe paznokcie, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych prac bez obawy, że lakier odpryśnie lub powstaną na jego powierzchni odciski i zarysowania.

Możliwość komentowania Domowe sposoby na paznokcie, czyli flexy gek elisium została wyłączona