Egyptian Magic - rewelacyjny krem wielofunkcyjny
Kosmetyki

Dlaczego krem Egyptian jest taki dobry?

Krem Egyptian Magic bazuje tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Egyptian Magic krem nie zawiera żadnych substancji zapachowych czy barwiących, dzięki czemu pozbawiony jest typowych „ulepszaczy”. Dzięki bazowaniu na składniach pochodzenia naturalnego będzie kojącym preparatem dla cery skłonnej do alergii, jak również świetnym kremem nawilżającym dla cery normalnej.

Dlaczego krem Egyptian jest wysoko ceniony wśród klientek drogerii?

Odpowiedź jest prosta. Krem Egyptian Magic jest bardzo pożądany dzięki szerokiemu zastosowaniu. Kupno jednego kremu mającego tak szerokie zastosowanie to niebywała oszczędność, dodatkowo niektóre drogerie internetowe oferują kremy Egyptian Magic w bardzo atrakcyjnych cenach. Preparat ten może być stosowany zarówno na skórę, włosy, usta, jak i na zmiany chorobowe wywołane łuszczycą.

Niesamowite składniki kremu Egyptian Magic

Krem bazuje na naturalnych składnikach, takich jak:

1. Propolis – to nic innego jak kit pszczeli o właściwościach antybakteryjnych, dzięki czemu skaleczenia szybko się goją, a podrażnienia skóry są mocno złagodzone.

2. Kwiatowy pyłek – odżywia stan skóry, ale przede wszystkim świetnia sprawdza się łagodzeniu skutków powstałych w związku z chorobą (np. łuszczyca).

3. Oliwa z oliwek – jej właściwości znamy nie od dziś. Zawierająca witaminy A, B, C, E, F – czyli to co nasza skóra i włosy bardzo lubią. Mocno odżywia skórę, dzięki czemu zmniejsza stopień starzenia się i wygładza zmarszczki.

4. Miód – idealny dla suchej skóry i zniszczonych włosów.

5. Wosk pszczeli – jeden z lepszych środków nawilżających o właściwościach bakteriobójczych, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy gojeniu ran.

6. Mleczko pszczele – świetnie się sprawdzi z kolei przy przebarwieniach.

Możliwość komentowania Dlaczego krem Egyptian jest taki dobry? została wyłączona