Kosmetyki

Olejki w pielęgnacji ciała, twarzy i włosów

Kobiety na całym świecie coraz chętniej sięgają po naturalne olejki w pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy. Zaczęto doceniać ich drogocenne dla urody właściwości. Każdy olejek charakteryzuje się czymś innym. Warto używać ich mieszanki, żeby osiągnąć w szybkim czasie jak najlepsze rezultaty. Mieszankę taką stanowi olejek Nutri Gold od L’oreal.

Z jakich olejków składa się produkt Nutri Gold?

Na Loreal Nutri Gold składa się osiem olejków. Są to olejki z:
oregano, trawy cytrynowej, melisy, palczatki cytrynowej, goździków, rozmarynu, lawendy, rumianku. Takie połączenie jest idealne do pielęgnacji ciała oraz włosów.

W jaki sposób można stosować ten produkt?

Najłatwiejszym sposobem na korzystanie z drogocennych właściwości zawartych w nim olejków jest dodanie kilku kropel produktu do stosowanego na co dzień kremu. To wzbogaci jego skład i tym samym sprawi, że skóra będzie delikatna, miękka i promienna. Innym pomysłem na wykorzystanie tego olejku jest dodanie jego kilku kropel do kąpieli. W ten sposób w łazience będzie unosił się miły zapach, a ciało zostanie nawilżone. Warto wypróbować produktu także na włosy. Wystarczy dodać go do maski, nałożyć ją na 20 minut i następnie dokładnie spłukać.

Olejki mają bardzo duże zastosowanie w kosmetyce. Ich różnorodność i wielość drogocennych właściwości sprawia, że można odnaleźć olejek na każdy problem. Z pewnością warto korzystać z mieszanek takich, jak Nutri Gold od Loreal. Ułatwia i przyspiesza to pielęgnację cery, ciała i twarzy.