Kosmetyki

Najważniejsze informacje o ampułkach Placenta

Placenta jest szczególnie popularna wśród dziewczyn, walczących o szybki porost włosów, zmniejszenie wypadania i wzrost nowych włosów. Na rynku jest ich zatrzęsienie – można przebierać w różnych produktach, cenach oraz użytych łożysk (zwierzęcych lub roślinnych).

Opakowanie ampułek

Kupując placentę dostajemy od razu całe pudełeczko, przeznaczone na dłuższą kurację. 12 pojemniczków o pojemności 10 ml wystarczy nawet na miesiąc stosowania. Opakowanie jest wykonane ze szkła, więc żeby dostać się do jego zawartości trzeba przełamać dzióbek. Produkt można aplikować prosto z ampułki, lub przelać do innego wygodnego naczynia bądź strzykawki.

Obietnice producenta

Prowitamina B, kolagen oraz pokrzywa mają skutecznie pobudzić cebulki do wzrostu. Następuje regeneracja struktury włosa, który zyskuje objętość i blask. Włosy stają się miękkie łatwe w rozczesywaniu. Kuracja jest idealna dla osób z łamliwymi i suchymi włosami.

Ogromny plus

Wiele osób cieszy się z działania ampułek, ponieważ hamują one również przetłuszczanie. Może to być zasługa pokrzywy, która zajmuje wysoką pozycję w składzie.

Placenta ampułki – stosowanie

Powinny być nanoszone na czyste, umyte wcześniej włosy. Najlepiej, jeśli zostaną one wysuszone. Preparat należy wmasować w skórę głowy i pozostawić do całkowitego wchłonięcia.