Kosmetyki

Najmodniejsze lakiery hybrydowe na lato 2018

To właśnie wiosną i latem kobiety chętniej malują paznokcie. Kiedy dłonie są opalone, na paznokciach pięknie prezentują się różne odcienie, od tych jak najbardziej naturalnych, zwanych odcieniami nude, po neonowe kolory, które wyglądają bardzo drapieżnie i odważnie. A jakie lakiery hybrydowe będą modne w tym roku? Poniżej krótka podpowiedz.

Najmodniejsze kolory lakierów hybrydowych

Hybrydy co teraz najmodniejszy i najbardziej popularny manicure. Wiele kobiet samodzielnie wykonuje sobie hybrydy w domu, bo wszystkie akcesoria oraz lakiery hybrydowe, potrzebne do wykonania takiego manicure, nie kosztują wcale aż tak dużo. A zatem, o jakie odcienie lakierów hybrydowych warto wzbogacić swoją kolekcję w tym roku? Znów modna jest biel. Biały kolor paznokci wygląda najpiękniej właśnie latem, wspaniale kontrastuje z opaloną skórą dłoni. Modne są również pastelowe odcienie różowego czy niebieskiego, jak również kolor fioletowy w odcieniu lila. Takie kolory są bardzo kobiece i dziewczęce, świetnie komponują się zatem ze stylizacjami, w których wykorzystano kwieciste sukienki czy spódnice.

Wakacyjne odcienie lakierów hybrydowych

Młode kobiety bardzo często latem wybierają lakiery w odcieniach miętowych czy turkusowych. Takie kolory również fantastycznie współgrają z opalenizną, a poza tym kojarzą się z morską wodą, a zatem wakacjami spędzonymi gdzieś nad ciepłym morzem.