Kosmetyki

Bourjois Healthy Mix – podkład doskonały?

Z kosmetykami bywa różnie. Bardzo często mogą mieć one doskonałe składy i rzesze oddanych fanek, a mimo to komuś nie podpasują. Wszystko zależne jest w końcu od osobistych wymagań oraz od typu cery. Wiadomo, że skóra przesuszająca się potrzebuje zupełnie czegoś innego, niż skóra przetłuszczająca się. Właśnie dlatego tak istotnym jest dobieranie odpowiednich produktów pod konkretny typ cery. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyków do makijażu. Właśnie dlatego czasem należy wypróbować naprawdę dużo produktów, zanim znajdzie się ten idealny dla siebie.

Czym charakteryzuje się podkład Bourjois Healthy Mix?

Podkład Bourjois Healthy Mix bardzo szybko znalazł uznanie wśród wielu kobiet na całym świecie, a wiele z nich nazywało go wręcz podkładem idealnym, czy też podkładem do zadań specjalnych. Producent obiecuje, że podkład jest w stanie pozostać na twarzy w nienaruszonym stanie, nawet przez szesnaście godzin. Oczywiście w tym przypadku zależne jest to od indywidualnej kondycji skóry, a także od jej typu. Niemniej jednak Bourjois Healthy Mix zapewnia doskonałe krycie, akurat takie, jakiego potrzeba na co dzień, czyli nie za mocne, nie za lekkie.
Podkład ten doskonale maskuje wszelkie zaczerwienienia oraz doły pod oczami. Dedykowany jest kobietom w każdym wieku. Jego bogata formuła zabezpiecza skórę i ogranicza przenikanie szkodliwych substancji do jej wnętrza, co zdecydowanie jest dodatkowym plusem tego kosmetyku.